• Hnedy vytok

    Dobry den
    chcela by som sa Opytat jednu otazocku.
    Menstruacia mi meskala mesiac/dva mesiace nikdy mi menstruacia nepride na cas tak som to moc neriesila... no stale mi napokon prisla.. a sice trva aj 7 az 10 dni ale tie posledne 2-3 .. koncia z hednym vytokom. No a prave to je moj problem menstruacia sa dostavila no stale mam hnedy vytok ktory tvra us dost dlho asi tak 3 tyzdne mozno viac som zufala tehotenske testy su stale negativne jeden den mam vytok velmy tmavy az do cierna a na druhy den je Biely rano a vecer opet hnedy z krvov kazdy den to je ine no stalle ten hnedy vytok je tam niekedy sa citim nafuknuta neviem co z tym zijem z zahranici je to tu tazie sa dostat na ginekologicke vysetrenie myslite si ze som tehotna ?

    Dobrý deň,
    je to menej pravdepodobné ale samozrejme môžete byť aj tehotná. Tehotenské testy by však mali byť pozitívne po dvoch maximálne troch týždňoch od oplodnenia, teda od pohlavného styku, pri ktorom mohlo dojsť k tehotenstvu. Ak sa opakujú negatívne tehotenské testy a špinenie stále pretrváva bolo by vhodné vyhľadať lekárku pomoc, aby sa urobil gynekologický ultrazvuk a vyšetrenie krvi.