• fitness

    Dobry den ja som sa zacala venovat fitnessu som na zaciatku schudla 7kg a odvtedy som mala 1 krat menstruaciu chcela by som sa spytat ci by to antikoncepcia napravila alebo co odporucate vy?
    dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    v prvom rade neodporúčam drastické chudnutie, ktoré vedie k strate menštruácie, je to jeden zo znakov nesprávneho chudnutia. Asi je zbytočné aby som vás nahovarála na pribratie na ideálnu hmotnosť v prepočte na výšku a váhu, ktorá by spôsobila aj návrat menštruácie. Dajte tomu pár mesiacov, minimálne pól roka počkajte, snáď sa menštruácia vráti, ak nie nasaďte si antikoncepciu.