• Bolest

    Dobrí deň mám bolesť pri ľavom prsníku hnet s kraja bolesť nieje stala iba sem tam mňa to pobolieva jebtontaka pichlava bolesť . Neboli to čelí deň . Čo to môže bit ďakujem

    Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť viacero. Takto sa však nedá bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý určí ďalší postup, eventuálne Vás odošle na USG prsníkov.