• Horúčka v strede cyklu

    Dobrý deň,

    Chcem sa opýtať s čím môže súvisieť horúčka v strede cyklu, zhruba v čase ovulácie. Vtedy mávam nevoľnosť, zimnicu a nakoniec teplotu nad 38,5. Trvá to iba deň, potom to odzneje.

    Opakuje sa to už štvrtý mesiac a menstruacia chýba

    S akými zdravotnými problémami sa to môže spájať?.

    Ďakujem.

    Dobrý deň, príčin môže byť viacero. Nemusia byť však vôbec gynekologického pôvodu. Nepoznám však žiadne bližšie informácie, nálezy, výsledky vyšetrení, ani okolnosti, takže sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako ak v prípade nejasností bude potrebné realizovať gynekologické vyšetrenie cestou Vášho obvodného gynekológa.