• Spinenie

    Dobre ráno. Pán doktor chcela by som sa Vás opýtať či je v poriadku ak mám ovulacne spinenie len pár kvapiek krvi, a aj to som zbadala na toaletnom papieri. Väčšina zdrojov ukazuje na internete tak 2-3 dní, ale u mňa to bola fakt len chvíľka. Myslíte že to nemohlo byt implantacne krvácanie? Aj keď styk je s ochranou vždy a som teraz cca v strede cyklu.
    Ďakujem pekne za odpoveď

    Dobrý deň, ak ste nemali nechránený pohlavný styk, tehotná nebudete a tým pádom sa nejedná o implantačné špinenie. Ovulačné špinenie sa nemusí prejaviť vôbec, prípadne si ho môžete všimnúť iba po utretí po toalete. Je to individuálne. Odsledujte si to.