• Výtok

    Dobrý deň, Chcela by som sa spýtať na výtok beriem progestanelle(zavadzam do pošvy) iba na noc ..plus ten dúfam malý alebo ziadny hematón neviem ešte stále zajtra sa dozviem konečne ako to s nim je ..
    Mam podľa mňa pomerne dosť výtoku pomerne celý deň je taky číro-žlto- príde mi to ako aj stará krv ale či je to to neviem dáko identifikovať farbu a kusom také kúsky tkaniva není ich veľa ale sem tam vybehne taka biela hrudka..nič ma neboli nesvrbí ..môže to byť spôsobené tými liekmi progestanelle ze je viac vytoku ? Začalo mi to včera tak viac výtoku a progestanelle beriem už týždeň
    Ďakujem

    Dobrý deň, ak si aplikujete do pošvy tabletky Progestanelle, podľa opisu sa jedná skôr o zvyšky nerozpustenej tabletky Progestanelle. Vo všeobecnosti sa môže počas aplikácie vaginálnych liečiv vyskytovať väčšie množstvo výtoku, nakoľko gravitácia funguje a zvyšky nerozpustených, či nevstrebaných tabliet vytečú von z pošvy. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.