• oplodnneie

    Dobrý deň, chcela by som sa informovať. Poslednú MS som mala 02.11.2023 - 08.11.2023 (7 dni). Priemerný menštruačný cyklus mám 31 dni (odsledovaný za 6 mesiacov), 11.11. 2023 som mala pohlavný styk s partnerom A a od 12.11.2023 až doteraz s partnerom B… momentálne som v 35 + 0 (podľa PM, termín pôrodu 08.08, podľa USG v 1. trimestri (v 7. a 8 tt.) plod zodpovedá o 3 dni menej takže by som mala byť len v 34+5 ( termín podľa usg 11.08), taktiež som bola na morfologickom usg, kde mi stanovili kompozitný vek taktiež o 3 dni menej čiže podľa kalkulaciek mi vychádza, že som mala ovulaciu okolo 18-19.11 (tak to aj sedí, s dátum pôrodu podľa usg), preto moja otázka znie, či je viav pravdepodobne, že otcom dieťaťa je partner B. Ďakujem

    Dobrý deň, za daných okolností je o niečo väčšia pravdepodobnosť, že otcom dieťaťa je partner B. S istotou Vám to však nikto takto nepovie. Pre jednoznačné potvrdenie bude potrebné po narodení realizovať genetické vyšetrenie za účelom určenia otcovstva.