• menstruacia

    Dobrý vecer chcela by som sa opytať 29.12 som mala len maznanie stym ze sa urobil mimo mna potom dal do vaginy penis a potom ho vytiahol sex nebol kruzok som mala zavedeny ornibel je tam moznost tehotenstva test je negat 5.1 som si vybrala kruzok menstruaciu som nedostala

    Dobrý deň, ak ste mali v čase styku zavedený antikoncepčný vaginálny krúžok, mali by ste byť pred tehotenstvom chránená. Odsledujte si to. Pokračujte v správnej aplikácii vaginálneho antikoncepčného krúžku.