• Chronicky problem

    , Autor: Nikaaaaa

    Dobrý deň,
    chcem vás veľmi pekne poprosiť o radu. Už viac ako rok mám problémy. Neustále svrbenie, štípanie, diskomfort. Najprv mi zistili kandidu. O pol roka ureaplazmu. Všetko bolo preliecene, aj manžel. Vytery negatívne ale problémy vždy zostali. Žiadnym preliecenim sa to nezlepsilo. Pravidelne používam vag.probiotika a tomu podobne výrobky. Keď sa to trošku tými probiotiká zlepší, následne sex to opäť všetko zhorsi. Stav sa mi stále zhorší po styku. Sex mame s ochranou. Ale je jedno či je s kondómom alebo bez. Svrbenie a štípanie sa zhorší aj tak. Vytery zvyknú byť negatívne ale naposledy mi vyšla klebsiella. Najhoršie je že sa to vždy zhorší so sexom, aj napriek tomu že je s ochranou (bez ochrany mám pocit že je to ešte horšie). Manžel je úplne v poriadku. Na ureaplazmu bol prelieceny. Nemá žiadne problémy. Imunitu má vyšetrenu, je v poriadku.Už som z toho zúfalá, keďže to narúša aj manželský život. Ďakujem za každú radu

    Dobrý deň, imunologické, prípadne imuno-alergologické vyšetrenie by bolo vhodné realizovať aj u Vás. Prípadne doplniť aj genetické vyšetrenie, či náhodou nemáte alergiu na partnerove spermie. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť.