• Hematóm

    , Autor: Natalia1680

    Dobrá deň, som tehotná 6+4, bola som kvôli krvácaniu na pohotovosti všetko bolo v poriadku, o týždeň som išla na kontrolu ku gynekológovi a tam mi povedal že okolo celého plodu je hematóm, srdiečko ešte nebilo a prestal sa plod vyvíjať, nasadil mi progesterón ale krvácam stále, a mám aj mierne kŕče ako na začiatku menzesu, o týždeň mám ísť ešte na kontrolu, je šanca že bude všetko v poriadku? Ďakujem

    Dobrý deň, takto sa nedá bližšie objektívne vyjadriť. Neviem Vám povedať, či bude všetko v poriadku, v 7. týždni tehotenstva by však už malo byť vidieť akciu srdca. Ak sa jedná o chcené tehotenstvo a krvácanie nie je silné, postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.