• Výtok a bolesť podbruska

    , Autor: Mata1997

    Dobrý deň. Mám taký problém, že už 2,5 roka mám neustále vytoky. Nezaberaju mi ani voľno predajné čipky ani tie čo sú na predpis od p. Doktorky. Teraz má ktomu začalo bolieť aj ľavé podbrusko večer aj kríze odkiaľ mi to vystreluje do nôh. Mám aj svrbenie v pošve. Problémy s výtokom a svrbením začali počas tehotenstva pred dvomi rokmi a už som stoho bezradná. Prosim Vás čo si už mám dať aby to prestalo ?

    Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť viacero. Ak máte negatívne základné kultivačné vyšetrenie pošvy, odporúčam realizovať rozšírené mikrobiologické stery na mykoplazmy, chlamýdie, ureaplazmy a trichomonas vaginalis, ktoré môžu byť príčinou Vašich ťažkostí. Pri potvrdení sa nasadí Vám, ako aj Vášmu manželovi potrebná liečba. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Navštívte Vášho obvodného gynekológa.