• Bolest podbruska, palenie

    , Autor: Andrea Andy

    Dobry den uz 2 mesiace mam problemy, svrbenie a palenie dole, ziadny vytok a bolest podbruska. Bola som uz aj na preventivnej prehliadke u gynekologicky, vsetky vysledky negativne, nic mi tam nenasla, sono v poriadku, vyter krcka vraj v poriadku (2). Bola som aj na preventivke u obvodnej lekarky, krv moc a taktiez nic. Uz som zufala, stale tieto problemy pretrvavaju, partnera som nemala uz vyse rok a pol. Uz som skusila vsetky mozne pripravky Rosalgin, kremy, lacto cipky, canesten gyn atd. a nic. Potom som mala aj jednorazove atb monural na mocove cesty a tiez nepomohlo. Menzes som mala nacas, krvacanie nemavam silne, avsak mala som silne bolesti ktore inokedy nemavam. Uz som zufala. Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, ak boli realizované len základné kultivačné vyšetrenia, hoci s negatívnym výsledkom, doplnil by som ešte rozšírený kultivačný výter na chlamýdie a mykoplazmy, či ureaplazmy. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.