• Nízke usg

    , Autor: Wiky

    Dobrý deň pred chvíľkou ste mi odpísali posledná menštruácia bola 2.2 nekrvacam trochu ma bolia prsia a trochu v podbrušku ako pri dostati menštruácie ale aj to ma boli iba sem tam ďakujem

    Dobrý deň, ak došlo k ovulácii a k oplodneniu neskôr, jedná sa o veľmi včasné tehotenstvo. Je to však potrebné odsledovať. Aj ultrazvukovo, aj sledovať dynamiku beta HCG. Myslieť je potrebné aj na mimomaternicové tehotenstvo. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa. V prípade náhle vzniknutých bolestí, krvácania, či zmeny zdravotného stavu navštívte Vášho obvodného gynekológa.