• Ovulacne spinenie

    , Autor: Kikuskaaaa

    Dobrý večer a prosím vás k tej ovulácii .. nikdy som počas nej nespinila je možné že zrazu som začala počas nej špiniť? .. aká ke krv počas ovulácie ?

    Dobrý deň, áno, je to možné. Ovulačné špinenie nemusí byť pravidlom. Niektoré ženy špinia počas ovulácie pravidelne, iné zas ovulačné krvácanie nepoznajú. Krv je väčšinou slabo ružová, ale môže sa vyskytovať aj jasnočervené krvácanie. Je to individuálne.