• tehotenstvo

    , Autor: Kikuskaaaa

    Dobrý deň prosím vás dobrala som minuly mesiac hak urobila som test bol pozitívny a D es som začala mierne špiniť a krvácať čo tompeosim môže byt?

    Dobrý deň, ak ste už tento mesiac neužívali hormonálnu antikoncepciu a mali ste nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa nedá vylúčiť. Príčin špinenia môže byť viacero. Tehotenský test môže byť aj falošne pozitívny, napríklad aj v čase ovulácie. Odsledujte si to. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva, ako aj pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.