• Gynex

    , Autor: Kingi

    Dobry den. Obraciam sa na Vas, nakolko ste mi uz viackrat pomohli. Chcela by som sa spytat ci mozem uzivat Gynex kvapky a Afrodita caj spolu? A ci mozem zacat gynex kvapky uzivat 3x po 2 kvapky? A najlepsie je zapit vodou, ci mozem aj samostatne? Dakujem. S pozdravom.

    Dobrý deň, nakoľko sa jedná o výživové doplnky, nevidím dôvod, aby ste kvapky a čaj nemohli užívať súčasne. Vhodné je si prečítať príbalové letáky, kde sú písané všetky potrebné informácie. Odporúčaná denná dávka pre dospelých je 2 - 7 kvapiek 1 - 3x denne. Pre deti do 12 rokov 7 kvapiek za deň. Deti od 3 rokov 2 kvapky denne. Po troch týždňoch užívania je pred ďalšou kúrou nutná týždenná pauza. Počas užívania sa odporúča zvýšiť príjem tekutín.