• meškanie

    , Autor: majo456

    Dobrý vecer. S priatelkou sme mali sex s ochranou ale priatelka este nedostala menzes a meška jej 4 dni. Ma citlive prsia a miernu bolest v podbruškú. Tak sa vas chcem spytat čo to môze znamenat, alebo je nejaka šanca o tehotenstvo ?

    Dobrý deň, ak ste mali chránený pohlavný styk, tehotenstvo je málo pravdepodobné. Opisované bolesti pŕs a podbruška sú bežnou súčasťou predmenštruačného syndrómu. Je možné, že sa menštruácia priateľke dostaví do niekoľkých dní.