• Opätovná otázka

    , Autor: Domčiči

    Dobrý deň, s priateľom sme mali romantiku.. ale iba sme sa postojačky naholo šúchali, a potom sa nejak jeho penis šmykol do mňa ale iba minimálne nie veľmi možno iba žaľuď (dva vpichy) a myslím že tam boli kvapky lásky, mám Zrovná ovoluciu myslíte že by som mohla byť tehotná? Ďakujem

    Dobrý večer čiže keď ste mi poradili že ak som si neni istá mám užiť tabletku, to znamená že ona účinkuje aj počas ovulácie? Lebo písala som že sa to stalo v deň ovulácie a tabletku som zapila deň po ovulácii (v plodnom období)

    Dobrý deň, v prípade pochybností Vám aj tak nezostáva nič iné, ako užiť včas tabletku núdzovej hormonálnej antikoncepcie. Napríklad preparát ellaOne môžete užiť až do 5 dní (120 hodín) od pochybného incidentu, nechráneného pohlavného styku, či roztrhnutia kondómu, kedykoľvek v priebehu menštruačného cyklu. Samozrejme, ak by ste už boli tehotná, preparáty núdzovej hormonálnej antikoncepcie sú už neúčinné.