• Zapal a krvavý vytok

    , Autor: Lenita

    Dobrý deň pred 4 dňami sa mi objavil hnedasty/žltobezovy nie výrazne zapáchajúci vytok ale v dosť veľkom množstve. Mierne svrbenie som pociťovala. Kúpila som si jenamazol krém a deň po aplikovaní som doobeda spozorovala vo vytoku aj krv a dostavili sa aj občasne bolesti na pravej strane v podbrušku, s tým že svrbenie už prestalo a ani výtok už nie je v takom množstve. Mohla byt krv len sprievodny faktor tela pri zbavovaní sa choroby? Mám 12 dni do menštruácie a teliesko IUB. Gynekológa mám 300 km od bydliska keďže študujem a pracujem mimo.
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, krvavý výtok môže byť prejavom vedľajších, či nežiadúcich účinkov krému Skúste si realizovať desaťdňovú kúru vaginálnymi probiotikami. Pri pretrvávaní ťažkostí však bude potrebné navštíviť gynekológa.