• Tehu

    , Autor: Kajuska11

    Dobry den chcen sa spytat meskal mi menzes 3 dni bola som u gynekologa ultrazvuk robil aj krv ni bral tehu som nebola moze mu to ukazat tehu aj ked mi meskaju len 3 dni z krvi?dostala som vyvolavacku dnes mam druhy den a cakam kim pride menzes dakujem za odpoved

    Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Ak boli výsledky krvi na beta HCG negatívne, tehotná nie ste. Ak by však aj došlo k podaniu injekcie na vyvolanie menštruácie v stave tehotenstva, k menštruácii by nedošlo a na tehotenstvo by to vplyv mať nemalo. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.