• Špinenie mesiac po hysteroskopii

    Dobry deň volám sa Katka ..a 10.1.2022 mi bola robená hysteroskopia nakoľko som mala polypi v maternici...o 5 dní neskôr som dostala menzes po hysteroskopii..od 9.2 špinim a to mám dostať menzes okolo 16.2...ten istý problém som.mala aj predtým zákrokom preto my odporučili hysteroskopiu no ako vidím ako keby sa nič nezmenilo ... opäť pred menzesom špinim naozaj dlho ...sex po hysteroskopii som mala po 3 a pol týždni. Po zákroku...myslíte si že mesiac po hysteroskopii je normálne špiniť už niekoľko dní??? Ďakujem... PS...vraj polypi som nemala v maternici ale v kanáli krčka maternice

    Ďakujem

    Dobrý deň, dňom zákroku u Vás začal nový menštruačný cyklus, bez ohľadu na to, v ktorom dni cyklus ste pred zákrokom boli. Teda deň zákroku si trebalo rátať ako prvý deň menštruácie. Po zákroku je špinenie 7 - 10 dní v poriadku. Ďalšia menštruácia sa po zákroku dostaví po 4. - 6. týždňoch, takže sa u Vás aktuálne môže jednať o štandardnú, prvú, menštruáciu od výkonu. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť.