• Nic na sone len vaky

    , Autor: Veroni7

    Ahojte bola som dnes u dr a dr sa nepaci ze nerastie ale da tomu este sancu 26.1. mam ist este na kontrolu dnes mi vzala aj krv este a uvidi sa a ze ak nic tak do nemocnine na kyretaz ked som bola pred dvomu tyzdami u nej bola som 5+1 dnes som len 6+1...podla menstruacie som mala byt uz 8+5.Na sone bolo vidno iba vaky gestacny a zltkovy.Je mozne ze sa to vyvynie v poriadku?

    Dobrý deň, podľa opisu to skôr vyzerá na anebryomollu, teda o formu patologického tehotenstva, kedy nie sú prítomné embryonálne štruktúry. Ak sa jedná o želané tehotenstvo a nemáte žiadne ťažkosti, môže sa ešte USG nález skontrolovať. S najväčšou pravdepodobnosťou však bude musieť byť realizovaná revízia dutiny maternice.