• Svrbenie vo vagine

    , Autor: Adat

    Dobry prosim porate mi uz ne vladzem kazdu noc sa zobudzam nato ako ma strasne srbi vagina doktorka mi od porucila coltrimazolum ktori mi vobec ne zabera potrebujem neco ucinejse viete my poradit dakujem

    Dobrý deň, na trhu je veľa preparátov, ktoré by Vám mohli pomôcť, všetky sú však na predpis, takže sama si viete kúpiť keď tak Canesten. Ak aj napriek predpísanej liečbe ťažkosti pretrvávajú, navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám predpíše vhodnejší preparát na základe citlivosti z výteru z pošvy na kultivačné vyšetrenie.