• Tehotná ?

    , Autor: Timka20

    Dobrý deň pán doktor mám na vás otázku mám týždeň pred menštruáciu s priateľom mávame nechráneny pohlavný styk a predvcerom som mala ružové krvácanie iba keď som šla
    na wc tak som mama ružovú krv na toaletnom papiera inak nikde. Včera a dnes som nemala už nič.Pobolieva má podbrušku ako keby som mala dostať menštruáciu. Môže to byt tehotenstvo alebo je to len predmenštruačne špinenie

    Dobrý deň, možností je viacero, môže sa jednať aj o znak blížiacej sa menštruácie. Ak ste však mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa tiež jednoznačne vylúčiť nedá. Odsledujte si to. Pri meškaní menštruácie najmenej 14 dní si môžete realizovať tehotenský test.