• Špinenie po menzese

    , Autor: Eris

    Dobrý deň, pred rokom mi vyšla horšia cytologia - 1. predrak.stav + prítomnosť všetkých vysokorizikových typov hpv. V januári sa nález zlepšil , no hpv pretrváva . Pred 3 týždňami som bola na preventivke - sono úplne ok a cytoster tiež vyšiel v priadku , akurát este čakám na výsledky prítomnosti hpv, ale našťastie bez predrak.zmien. Takze vsetko sa javilo ok. Uz 4 roky riešim spinenie 5 dni pred menzesom. Lekarka o tom vie. V pondelok mi skončil menzes a dnes som na 10.dni cyklu a ostal mi bezovo - hnedý výtok. Slabý - pár kvapiek denne. Necítim žiadne bolesti . Momentálne mam Kovid (napriek tomu, ze som ockovana) a užívam cefixim / antibiotiká peroralne. Prosím Vás , co môže byt príčinou toho spinenia, ked sono aj cytologia boli ok? Mohla sa mi za 2,5 tyzdna vytvoriť cysta? Ďakujem

    Dobrý deň, na menštruačný cyklus má vplyv viacero faktorov a okolností. U Vás môže zohrávať úlohu stres, infekcia, užívané antibiotiká, možný posun ovulácie a špinenie môže byť ovulačné,... ťažko sa takto vyjadriť. Odsledujte si to.