• Pco, hatk, hrcka v prsniku

    , Autor: lola555511

    Dobrý deň, ešte pred hatk niekedy davnejsie som si nahmatala hrcku na prsniku zo strany ruky ale po par dnoch som ju len tazko hladala ostala mala. Lekar mi medzi casom predpisal antikoncepciu kvoli PCO a stale mi hrcka na prsniku pretrvava, je priblizne 1cm velka povedala by som ze pohybliva pod prstami tak "ujde" a nie je ani velmi tuha, jasne citit, ze je to hrcka nie je to makke ale nie je ani velmi tuha tvar ma viacmenej pravidelny by som povedala. Navstevu lelara mam naplanovanu za priblizne 2 tyzdne kvoli antikoncepcii aby skontroloval krv. Nerada by som sa jej musela vzdat kvoli hrcke, lebo konecne som dokazala pocas krvacania normalne fungovat a nekrutila som sa v posteli v slzach s bolestami. Takto aa diagnoza povedat neda, ale aspon nijaky nazor ci sa mam obavat alebo to nevyzera tak zle? ..... a este by som sa spytala vzhladom na PCO ak mam bolestivy styk na styl ze v podbrusku mam pocas styku bolesti mozu za tym byt cysty? Pretoze inak som v poriadku lekar ma kontroluje aj sonom kazde 3 mesiace a nikdy nic nenasiel no bolesti pri styku su priblizne odkedy mam hatk. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám vystaví výmenný lístok na USG prsníkov. Čo sa týka bolestí počas pohlavného styku, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.