• Gynekkologické problémy

    , Autor: daska-2

    Dobrý večer, chcela by som sa pýtať nahmatala som si hrčku hneď zvnútra vagíny na dotyk bolestivú aj pri chodení cítim že ma to bolí, čo by to mohlo byť? Ďakujem.

    Dobrý deň, môže sa jednať o cystu alebo tvoriaci sa absces Bartholínskej žľazy. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia stanoví diagnózu a určí ďalší postup.