• Slabe krvacanie 7 dni po menstruacii

    , Autor: D.r.o.b.č.e.k.

    Dobrý deň chcem sa Vás spytat ze co sa somnou moze diat ked som mala menstuaciu normalne 6 dni a potom po nej na ôsmy den sa snicoho nič zacala liat somna voda a potom nastalo slabe krvacanie ktore trvalo 2 dni môže ist os tehotenstvo keďže sme s priateľom spali hneď po menstiacii a dal to dva krát domna? Dakujem za odpoveď

    Dobrý deň, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Bližšie sa Vám však takto neviem vyjadriť.