• Vitamín D

    , Autor: Herečka54

    Dobrý deň pán doktor,

    Lekár mi odporučil užívať zvýšenú dávku vitamínu D, začala som užívať asi pred mesiacom 2000IU, ale až teraz som sa dočítala, že tento typ ktorý som brala je zrovna nevhodný v tehotenstve.
    Okamžite som ho vysadila, ale mám pochybnosti.
    Čo mi doporučuje ?

    Dobrý deň, celkom nechápem nevhodnosť preparátu v tehotenstve. Na trhu je množstvo preparátov, z ktorých si môžete vybrať. V lekárni Vám určite poradia.