• Opuchnuté pysky

    , Autor: Lalo

    Dobrý deň chcela by som sa vás opýtať že čo mi môže spôsobiť opuchnuté pysky zdá sa mi že mám opuchnuté iba veľké pysky ohanbia a sú také červené ja som vám už dávnejšie písala že mám na veľkých pyskoch také pupence mne sa to kúsok podobá na akné lebo sú také červené a niektoré sú take do biela a nebolia ma ani neštípu len neviem čo to je a mám ešte rok a pol približne taký žltkastý výtok býva taký ani hustý ani riedky. Menštruáciu som ešte nemala ( nikdy). Prosím potrebujem poradiť. Vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, jednoznačne odporúčam navštíviť obvodného gynekológa. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.