• Lucka

    , Autor: Lucia Bimbová

    Dobrý večer, mám taký problém mala som micoplazmu, ešte minulý rok a s priateľom sme mali nechránený styk v januári asi cca 2 dní ale mala som bolesti, pri styku na 3 deň mi opuchla vnútri pošva plus ako keby som ju mala upchatu, (mala som aj jak keby guľu ale zmenšuje sa to môže byť že to kvôli tomu?) chcela by som sa spýtať, že čo to môže byť. Či je to niečo vážne alebo dása to nejako liečiť ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, bez poznania a videnia nálezu sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.