• .

    , Autor: Siimm

    Dobry den mam taky problem, boli ma dole pri vaginalnom otvore, myslim si ze je to natrhnuta alebo inak poranena koza po sexe. Chcem sa spytat ako to preliecit? Zatial som si to osetrila harmancekom a natrela framikoinom. Dakujem pekne

    Dobrý deň, ak poranenie nie je na šitie, môžete si aplikovať harmanček a framykoin. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.