• Problémy s pohlavným stykom

    , Autor: Kika_d2

    Dobrý deň, mám nasledujúci problém. Všimla som si, že už približne mesiac neviem zvlhnúť. Nebude problém z partnerovej strany keďže zvlhnúť neviem ani na porno alebo čokoľvek iné. Vzrušená som ale nemám žiadnu tekutinu. Okrem toho žiadne iné zdravotné alebo psychické problémy nemám a ako hovorím,nejde ani o chuť na sex ale o nedostatok tekutín. Kde môže byť podľa vás problém a ako by sa to dalo vyriešiť? Používame lubrikant ale to je predsa len iné a aj tak mám obavy či je to v poriadku u mladej baby . Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, produkcia pošvového sekrétu záleží od viacerých okolností. Dôležitý je dostatočný príjem tekutín. Príčina problému môže byť aj v bakteriálnej vaginóze. Skúste užívať vaginálne probiotiká a občas si realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom. Odsledujte si to.