• Vred na vagine

    , Autor: Mrs.moni

    Dobry den . Som v 27tt tehotenstva. Nasla som si akoby vred na vagine. Testy na syfilis mi vysli aj na tretikrat podrobne v laboratoriu ako falosna pozitivita. Co to potom moze byt ? Trochu to boli ale inac nic.

    Dobrý deň, bez videnia nálezu a poznania všetkých výsledkov vyšetrení a okolností je veľmi ťažké sa bližšie objektívne vyjadriť. Vred pri syfilise nebolí. Ak je viacero nejasností, je vhodná súčinnosť Vášho obvodného gynekológa, dermatovenerológa, prípadne infektológa.