• Pobolieva nie vaječníkov

    , Autor: Botova

    Dobrý deň chcela by som sa opýtať že keď som 7 mesiacov po pôrode ...a pobolievaju má vaječníky a aj sem tam maternica ....môže to byť normále ??? Či nie bojím sa veľmi ☹️

    Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne bližšie informácie, ani okolnosti, takto sa Vám bližšie objektívne vyjadriť neviem. Odporúčam pri pretrvávaní ťažkostí navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí možnú príčinu Vašich ťažkostí a stanoví ďalší postup.