• Mozem byt tehotna?

    , Autor: Karin2909

    Dobry den, prosim Vas..uzivam HAK, prvy den menstruacie sme mali nechraneny pohlavny styk a partner si ,,nedal pozor". Od styku preslo 9 dni a mam bolesti v podbrusku, ruzovy vytok, bolesti hlavy a zvysenu teplotu. Je mozne ze som otehotnela a prebieha uhniezdovanie vajicka? Dakujem.

    Dobrý deň, skôr si myslím, že sa jedná o vedľajšie účinky hormonálnej antikoncepcie. Za predpokladu pravidelného užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie je tehotenstvo málo pravdepodobné. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. V prípade akýchkoľvek ťažkostí alebo nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.