• Bolesť

    , Autor: Timka20

    Dobrý deň
    Menstruacia my mešká 28 dni robila som si tehotenský test pre týždňom s priateľom sme mali nechránenú styk a vyšiel negatívny ďalšiu menštruáciu by som mala dostať 1.11 ale mala som taký slabo ružový výtok až taký hnedý 1 deň a dneska nič.

    Dobrý deň, takto sa Vám vyjadriť neviem. Pre jednoznačné vylúčenie alebo potvrdenie tehotenstva, prípadne pre určenie príčiny Vašich ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.