• Problém g

    , Autor: Balinka123

    Dobrý deň, mala som bakteriálny problém a brala som tabletky Klacid ktoré som dobrala a hneď nato mi predpísala doktorka doxyhexal. Tie som tiež brala ale pár posledných som už nedobrala pretože som z nich začala každý deň vracať.. prešli 2 týždne a mam problém že mam znovu výtoky a trápi ma svrbenie.. a keď si nato dám canesten tak ma to stipe.. neviete čo s tým ?

    Dobrý deň, ak sa u Vás prejavili vedľajšie alebo nežiadúce účinky liečiva v takej miere, bolo vhodné liek vysadiť. Keďže nepoznám žiadne výsledky vyšetrení, hlavne kultivácie a citlivosti, ani ďalšie okolnosti, neviem sa Vám bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam o vysadení liečby informovať Vášho obvodného gynekológa, ktorý pozná všetky výsledky vyšetrení a má k dispozícii všetky informácie a ktorý určí ďalší postup.