• Podráždenie sliznice

    , Autor: Mária03

    Dobrý deň pán doktor. Po dlhej dobe som mala pohlavný styk, s novým partnerom sme mali pohlavný styk 2x a zakaždým sa mi podráždil vstup do pošvy, tá kožtička pri vstupe do pošvy je sčervenená, citlivá. Problém so suchosťou nemám. Čo by ste mi na to odporučili, masť/obklady? Ďakujem

    Dobrý deň, skúste si kúpiť lubrikačný gél, Ak sa stav nezlepší a stav sa bude zhoršovať, navštívte Vášho obvodného gynekológa.