• Zelenkasty vytok

    , Autor: U.Monika

    Dobry vecer.
    Chcem sa opytat ,som v 35 tyzdni tehotenstva.Doteraz som mala vytoky vzdy ,no dnes som mala riedky zelenkasty vytok.Teraz uz nemam.Ale velmi som sa zlakla.
    Berem tabletky paralen ,davam si teple zabali na krize,natieram si dolgitom,lebo pred 2 dnami ma seklo.Dostala som injekciu analgin.Moze to stym niejak suvisiet?
    Dakujem vopred za kladnu odpoved

    Dobrý deň, jednorázový zelenkastý výtok nemusí ešte nič znamenať. Odsledujte si to, pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.