• Menzes

    , Autor: Betka79

    Dobry den
    Rada by som sa opytala v mesiaci august som mala menstruaciu 2krat do mesiaca teraz (september) ci pocitam od poslednej menstruacie ci od druhej stale nic v tomto mesiaci, mozete mi poradit co to moze byt?

    Dobrý deň, možností príčin Vašich ťažkostí môže byť viacero. Takto sa však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.