• Progestenalle a zavraty

    , Autor: Sisi2212

    Dobrý deň, zacala som posledne dva mesiace spinit tak týždeň pred menštruáciou, lekár mi predpísal progestenalle s tým, že si mám dať jednu tabletku denne vždy od 15.dna ckylu a 10 dni.... Užívam momentálne progestenalle 5 dni, všimla som si ze behom dna mavam hocikedy take dvojsekundove zavraty, viackrat za den. Je to normalne? Ďakujem

    Dobrý deň, áno, medzi vedľajšie účinky lieku patrí aj ospalosť alebo závraty, ktoré sa počas užívania môžu vyskytnúť.