• Tehotenstvo

    , Autor: Stelka1803

    Dobrý deň chcem S informovať vyšiel mi pozitívny test na USG NIČ NEJE EŠTE VIDNO moja posledná menštruácia bola 21.06.2020, v piatok som mala Hcg 68 a dnes som mala 270 .
    Chcem sa opýtať je to v poriadku?

    Dobrý deň, teoreticky sa jedná o 3 - 4 týždeň, kedy na USG nemusí byť ešte vidieť nič. Beta-HCG stúpa. Ak nemáte žiadne ťažkosti, treba to odsledovať a priebežne kontrolovať, či už odberom krvi na beta-HCG, rovnako tak USG. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.