• Macmiror a gynoflor

    , Autor: Puco1

    Dobrý deň, chcem sa opýtať.. mám kvasinky a bacila, lekárka mi predpísala tablety macmiror 500 a gynoflor. Najprv mám užívať macmiror až potom gynoflor. Macmiror mám používať šesť dni po jednej tabletke večer a potom jednu tabletu obdenne, avšak kedy začať predné používať ten gynoflor som nezaregistrovala. Viete mi poradiť či ho začať používať po tých šiestich dňoch každý deň alebo po celkovom skončení liečby liekmi macmiror? Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, Gynoflor začnite používať po celkovom skončení aplikácie Macmiroru.