• Rosalgin Easy

    , Autor: Miška_1109

    Dobrý deň, sú výplachy s Rosalginom celkovou liečbou na mykózu a pálenie vonkajších rodidiel alebo by tam mala byť aj iná liečba v podobe nejakých liekov? A sú prípady kedy Rosalgin vyliečil tento problém úplne?
    Ďakujem

    Dobrý deň, vaginálne výplachy sú viac menej podporná liečba, nie je ti konkrétna liečba na mykózu. Väčšinou je nutné užívať Candibene, Canesten alebo Macmiror.