• Cista vulvi

    , Autor: Supa

    Dobrý a ket mi prepichne môj ginekolog tu cistu je možné že US ju tam nebudem mat a aj to som sa chcela spitat ci je to vazne ak mám cistu vulvi vo veľkosti 0.5c

    Dobrý deň, nie je to vážne, ak sa jedná o cystu, dá sa to riešiť. Bez videnia nálezu sa Vám však bližšie neviem vyjadriť, to musí zhodnotiť Váš gynekológ, či to vie vyriešiť aj na ambulancii.