• Opakujuce satraviace tazkosti po skonceni menatruacie

    , Autor: Lada777

    Dobry den pan doktor,
    chcela by som Vas poprosit o radu. Uz druhy mesiac sa mi zopakovala situacia,ze v 7.den cyklu som zacala hnackovat, mam nevolnost,napina ma. Prvy mesiac som si myslela,ze by mohlo ist o crevnu chripku,avsak nikto z mojho okolia nebol chory a rento mesiac sme ani nikde neboli,sme doma. Moze to byt gynekologicky problem,kedze tazkosti zacalu na den presne prave v ten 7.den cyklu,presne po skonceni menstruacie? Dakujem za odpoved a zelam Vam nech sa Vam dari

    Dobrý deň, nepoznám bližšie informácie, či Vás prehnalo a bolo Vám zle iba jeden deň, alebo dlhšie, či ste vylúčili tehotenstvo, či nemáte teplotu alebo aj iné prejavy, stratu chute a čuchu, či nemáte zmenenú životosprávu počas menštruácie, ... preto je sa veľmi ťažko vyjadriť. Nemusí sa vôbec jednať o gynekologický problém a nástup ťažkostí je len náhoda. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí kontaktujte Vášho obvodného lekára.