• Snaha otehotniet

    , Autor: daika

    Dobrý den prosim vas poraďte mi po 7 rokoch som vysadila antikoncepciu Artizia ,už druhý mesiac sa snažíme o babatko a stále nič,styk máme skoro každý deň,a dokonca mi teraz prisla menstruacia a týždeň skôr,mohla mi ta anti nejako poškodiť že už nebudeme môcť mať bábo alebo treba aby sa telo ešte z toho zotavilo?Mám 31 a priateľ 38 rokov.dakujem

    Dobrý deň, záleží od toho, či u Vás dochádza k ovulácii. Po vysadení antikoncepcie užívanej dlhodobejšie nemusí dôjsť k obnove ovulácie okamžite. Odsledujte si to, pokračujte v pravidelnom snažení sa. Ak sa Vám nepodarí otehotnieť so niekoľkých mesiacov, navštívte Vášho obvodného gynekológa.