• Hormony

    , Autor: vikina-s

    Dobrý večer chcem sa opýtať, už dlhšiu dobu žiadam lekárov o odoslanie na endokrinologiu neviem, či som to správne napísala na vyšetrenie štítnej žľazy. Ide o to, že dosť som pribrala a pociťujem veľkú únavu nesústredenost a menzes bud mi príde o jeden a až tri dni bud prv, alebo neskor mávam semtam vodovu akoby menštruáciu semtam zo zrazeninami, potom zasa ružovú farbu. Len obvodná mi zoberie krv na jednu hodnotu druhu nie, že ta sa plati

    Dobrý deň, keďže nepoznám bližšie okolnosti ani informácie, napr. vek, dĺžka trvania ťažkostí, ..., len ťažko sa viem objektívne vyjadriť, aj čo sa týka názoru a odporúčaní Vašej obvodnej lekárky. Nevidím dôvod, prečo by ste nemohli absolvovať endokrinologické vyšetrenie.