• mykoza

    , Autor: Iba Ja

    Dobrý den, podla všetkého mám mykozu, kedže ma neskutočne všetko odspodu svrbí, ale nie vnutri pošvy, len zvonka a hlavne ked zjem niečo sladké, velké pysky som si tak naškriabala, že mi sčerveneli a opuchli..Ako si teraz možem pomoct? Dnes som si kupila fungicidin a zatial sa raz natrela. Pomôže to?? vdaka

    Dobrý deň, áno, podľa Vašich opisov sa zrejme jedná o vaginálnu infekciu, môže sa jednať o kandidózu. Fungicidin, prípadne Canesten krém užiť môžete. Odporúčam však návštevu Vášho obvodného gynekológa.